Biomatilac

Vizyonumuz

Biomat olarak dünya çapında bir firma olmak ve sunduğumuz üstün başarılı hizmetimizle müşteri memnuniyetini sağlayarak müşterilerimiz tarafından ilk tercih edilen firma olmak.

Misyonumuz

Biomat olarak Ulusal ve uluslararası alanda firmamızın bilinirliğini arttırmak, etik değerlere sahip çıkarak, inovatif yenilikleri takip ederek, hizmette öncü firma haline gelmek.

Değerlerimiz

Müşteri odaklılık
Biomat olarak vermiş olduğumuz hizmetin sorumluluğunu, güvenilirliğimizi koruyarak müşteri memnuniyetini sağlarız.
Liderlik
Bulunduğumuz sektörde işimizi en iyi şekilde yaparak lider tavrımızı sürdürüyoruz.
Değerlerimize Bağlılık
İşimizi etik kurallar çerçevesinde yapmaktayız. Müşterilerimizle adil, tamamen iyi niyet ve güvene dayalı ilişki kurmaktayız.
Sürdürülebilir büyüme
Biomat olarak en büyük hedefimiz Türkiye’de ve dünyada adını duyurmuş bir marka olarak ülkemizi temsil etmektedir. Bu sayede ülkemizin gelişmesine katkı sağlayarak ülkemizi ekonomik anlamda daha iyi yerlere getirmeyi hedeflemekteyiz.

Daha fazlasını bul

Biomat Ürünleri

İlaç, Aşı ve Tüketici Sağlığı olmak üzere üç ana alanda geniş bir yenilikçi ürün yelpazesi araştırıyor ve geliştiriyoruz.

İnsan Kaynakları

Araştırma ve geliştirmeden ürünlerimizi ihtiyaç duyanlara sunmaya kadar yaptığımız işleri ve var olan fırsatları hemen keşfedin

Basın Bültenleri

Biomat İlaç olarak basın faaliyetlerimize oldukça önem vermekteyiz. Basın çalışmalarızı merak ediyorsanız linke tıklayarak okuyabilirsiniz.