Biomatilac

Şirketimiz Hakkında

Biomat, kurucusunun 32 yıllık ilaç sanayi ve dermokozmetik sektöründeki engin tecrübeleriyle 2021 yılında kurumsallaşmıştır. Yeni nesil doktor ve eczacı danışanıyla beraber, kaliteli bir yaşamın sağlıklı bir birey ve toplum olmakla başlayacağının bilincinde hareket ederek, bugünü daha değerli kılmak ve günümüz dünyasını yarına taşımak için inovatif çözüm odaklı bir vizyon edinmiştir. Alanlarında uzman doktorlar ile çalışarak ihtiyaca yönelik en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır. Biomat olarak misyonumuz, sağlık dünyasındaki yeniliklerin habercisi olup, takip etmek ve etki alanımızda olan her yere en gelişmiş sağlık uygulamalarını ulaştırmaktır. Bilimin aydınlattığı yolda ilerleyen sağlık elçileri olarak görevimizin başındayız. Güler yüzlü çalışanlarımız, profesyonel ekibimizle kalitenin sınırlarını genişletmek için çabalıyoruz.

Beril Mat

Kemal Mat

Şirket Kurucusu / Biyolog

Nesrin Mat

Nesrin Mat

Banka-Finans

Beril Mat

Beril Mat

Doktor

Armanç Mat

Armanç Mat

Eczacı

Daha fazlasını bul

Biomat Ürünleri

İlaç, Aşı ve Tüketici Sağlığı olmak üzere üç ana alanda geniş bir yenilikçi ürün yelpazesi araştırıyor ve geliştiriyoruz.

İnsan Kaynakları

Araştırma ve geliştirmeden ürünlerimizi ihtiyaç duyanlara sunmaya kadar yaptığımız işleri ve var olan fırsatları hemen keşfedin

Basın Bültenleri

Biomat İlaç olarak basın faaliyetlerimize oldukça önem vermekteyiz. Basın çalışmalarızı merak ediyorsanız linke tıklayarak okuyabilirsiniz.