İnovasyon Çalışmalarımız

Biomatilac, inovasyon sayfamızı inceleyerek bu konu hakkında yaptığımız çalışmaları inceleyebilirsiniz..Bilgi çağında yaratıcılık ekonomisine geçişin simgesi haline gelen inovasyon, yeni yaklaşımların, teknolojilerin ve çalışma şekillerinin gelişim sürecidir. Bilgiyi kullanılabilir hale dönüştüren yaratıcı süreçlerin bütünüdür. İnsani ve finansal kaynaklarımızı en verimli şekilde harekete geçiren, “dönüştüren ve değiştiren”, yaşam bilimlerindeki devrimi insanımızın ve insanlığın refahı için kullanan ve bilimin öncülüğünde ulusal ekonominin hızlandırıcı olan inovasyon ve destek sistemlerinin kurulması, verimli bir şekilde yürütülmesi için gerekli alt yapının ve denetimlerin sağlanması, ülkelere özgü çözümler içeren sektörel stratejilerin belirlenmesi, alanında uzun vadeli sürdürülebilir, tutarlı ve öngörülebilir politikalarla ilerlenmesi kaydıyla anlamlı olacaktır. Son yıllarda teknolojide yaşanan devrimsel gelişmeler, teşhis ve tedavi hizmetlerinin sunum şekline ve kalitesine etkileriyle sağlıkta önemli dönüşümlere sebep olmuştur. İnovatif uygulamaların en büyük kaynağı ve kullanıcılarından biri olan sağlık hizmetlerindeki konsept değişikliğinin Türkiye’deki ve dünyadaki durumu ve inovasyonun sağlı

Son yıllarda teknolojide yaşanan devrimsel gelişmeler, teşhis ve tedavi hizmetlerinin sunum şekline ve kalitesine etkileriyle sağlıkta önemli dönüşümlere sebep olmuştur. İnovatif uygulamaların en büyük kaynağı ve kullanıcılarından biri olan sağlık hizmetlerindeki konsept değişikliğinin ülkemizdeki ve dünyadaki durumu ve inovasyonun sağlık sektöründeki yeri ve önemi bütünsel bakış açısıyla sentezlenmiştir.

Daha fazlasını bul

Biomat Ürünleri

İlaç, Aşı ve Tüketici Sağlığı olmak üzere üç ana alanda geniş bir yenilikçi ürün yelpazesi araştırıyor ve geliştiriyoruz.

İnsan Kaynakları

Araştırma ve geliştirmeden ürünlerimizi ihtiyaç duyanlara sunmaya kadar yaptığımız işleri ve var olan fırsatları hemen keşfedin

Basın Bültenleri

Biomat İlaç olarak basın faaliyetlerimize oldukça önem vermekteyiz. Basın çalışmalarızı merak ediyorsanız linke tıklayarak okuyabilirsiniz.