Linerase

Kolajen bir proteindir ve vücutta yapıştırıcı görevi üstlenir. Kolajen elastinle birlikte, güç ve esneklik sağlar.

“Sarkmış cildin kolajeni eksiktir.”

Kolajen Nedir ?

Kolajen bir proteindir ve vücutta yapıştırıcı görevi üstlenir. Kolajen elastinle birlikte, güç ve esneklik sağlar. Bu nedenle vücudu bir arada tutar. Yaşın ilerlemesi ile kolajen üretimi yavaşlar ve cilt yapısal olarak bütünlüğünü koruyamaz hale gelir.

Yapılan araştırmalar göstermiştir ki, ciltteki kuruluk, kırışıklık ve donukluk kolajenin azalmasına bağlıdır. Cilt 25 yaşından itibaren her yıl %1,5 oranında kolajen kaybı yaşar. Kolajen kaybıyla mücadelenin en iyi yolu ise, kolajen eksikliğinin tamamlanması ve kaybının giderilmesi amacıyla vücuda tekrar kolajen verilmesidir.

Linerase, Heterojen Kolajen Tip I içerir.


Neden “ Linerase “ (Heterojen Kolajen TIP I) ?

Linerase, bağ dokusunun yeniden yapılandırılması ve yenilenmesi için en uygun koşulları üretir.

Linerase, cildin yenilenmesi ve yeniden yapılandırılması, parlaklık ve esnekliğinin sağlanması, kırışıklıkların azaltılması için amaçlanmış, cilt altı uygulama ile modern ve güvenli tedavi seçeneği sunan, estetik tıpta devrim niteliğinde yeni nesil bir tedavidir.

Vücut ve yüz chrono, foto-aging ve skar tedavisinde (akne izleri tedavisinde) kullanılır.

Linerase sayesinde cilt beş yıla kadar gençleşebilir!

Linerase, estetik tıp doktorlarının elindeki en son yöntemdir. Bu uygulama, yaşlanmanın belirtileri ile mücadelede bir gelişmedir. Linerase uygulaması minimal invaziv bir yöntemdir. Bu nedenle uzun bir iyileşme süresi gerektirmez ve tedavi yan etki veya alerjik reaksiyonlara neden olmaz.


İlk Yaşlanma Belirtilerine Karşı Mücadelede Bir Atılımdır.

İnsan derisinde egemen olan kolajen formunun %80 oranında kolajen tip I ve %20 oranında kolajen tip III olduğunu biliyor muydunuz?

Kolajen sayesinde cildimiz esnek, sağlam ve pürüzsüzdür.

Vücut ve yüz chrono, foto-aging ve skar tedavisinde (akne izleri tedavisinde) kullanılır.

Linerase, uzman doktorlar tarafından uygulanan ve cildin eski formunu geri kazandıran ve yeniden yapılandıran ve bu sayede cildin elastikiyetini ve parlaklığını geri getiren biyoaktif enjekte edilebilir bir üründür.

Kime, Ne Zaman Uygulanır ?

Linerase, yaşlanma sürecini durdurmak için 25 yaşından sonra herkese uygulanabilir.


Linerase Uygulama

“Uygulama sadece doktorlar tarafından yapılabilir.”

Uygulamadan sonra, hastanın cildi hafif bir masaja tabi tutulur ve kısa bir süre buz uygulaması yapılır.

Linerase kolajen uygulaması minimal invazivdir ve iyileşme süresi gerektirmez. Çok hassas hastalarda işlem yapılmadan önce uygun anestezik krem lokal olarak uygulanır. Ancak, Linerase anestezik madde içerdiğinden standart bir uygulama değildir. Enjeksiyon yerinde kızarıklık, işlem sonrası yanma, şişme, kaşınma veya hassasiyet oluşabilir. Ancak bu semptomların hiçbiri tıbbi bir müdahale gerektirmez. Bu etkiler, işlemden birkaç dakika sonra veya 3-7 gün içinde kendiliğinden kaybolur.

Vücut ve yüz chrono, foto-aging ve skar tedavisinde (akne izleri tedavisinde) kullanılır.

Linerase Etkisi Ne Zaman Görülmeye Başlar ?

İlk etkiler, 7 gün sonra cilt renginin, parlaklığının ve irritasyonun hafiflemesi ile ortaya çıkar ve tedavi süresince gelişmeye devam eder . Tedavinin tam etkisini elde etmek için 2 hafta aralıklarla 4 seans tedavi tercih edilmelidir. Bu süreden sonra cildin yoğunluğu ve elastikiyetinde gözle görünür farklılıklar görülür.


Cildinizin elastikiyetini kaybettiğini hissediyor musunuz ?

Cildiniz birkaç yıl önceki kadar sorunsuz ve sağlam değil mi ?


Artık cildiniz için endişelenmenize gerek yok.

Estetik tıpta uzun zamandır beklenen buluş ... Estetik dermatoloji, dokuların yeniden yapılandırılması, canlandırılması, elastikiyetinin ve doğal parlaklığının yeniden kazandırılması için üçüncü nesil Linerase ile yeni fırsatlar yaratıyor

  • Kırışıklıkları ortadan kaldırır.
  • Akne skarlarını tedavi etmek için idealdir.
  • Atrofik izlerin ve streç izlerinin tedavisinde etkindir.
  • Cildin esnekliğini ve elastikiyetini artırır.
  • Yüz, boyun, eller ve vücudu onarır ve yeniler.
  • Cildin doğal güzelliğini geri kazandırır.

Daha fazlasını bul

Biomat Ürünleri

İlaç, Aşı ve Tüketici Sağlığı olmak üzere üç ana alanda geniş bir yenilikçi ürün yelpazesi araştırıyor ve geliştiriyoruz.

İnsan Kaynakları

Araştırma ve geliştirmeden ürünlerimizi ihtiyaç duyanlara sunmaya kadar yaptığımız işleri ve var olan fırsatları hemen keşfedin

Basın Bültenleri

Biomat İlaç olarak basın faaliyetlerimize oldukça önem vermekteyiz. Basın çalışmalarızı merak ediyorsanız linke tıklayarak okuyabilirsiniz.